O firmie

Nasza firma Platinum House stanowi połączenie wieloletniego doświadczenia oraz ogromnej wiedzy na temat rynku nieruchomości w Polsce, a zwłaszcza w małopolsce. Na podstawie wielu lat obserwacji i wnikliwych analiz zmian zachodzących w gospodarce oferujemy Państwu profesjonalną pomoc, porady eksperckie, doradztwo w inwestycjach na szeroko rozumianym rynku nieruchomości. Dotyczy to zarówno osób kupujących swoje pierwsze mieszkanie, jak też klientów chcących zainwestować posiadane środki w bezpieczny i dający dużą stopę zysku segment rynku. Przykładem może być zakup działki, której wzrost ceny w przyszłości zapewni satysfakcjonujący zysk i może być rodzajem zabezpieczenia na przyszłość. Nasz profesjonalizm jest gwarancją bezpieczeństwa transakcji, dokonujemy starannego sprawdzenia wszelkiej dokumentacji, stanu prawnego i fizycznego oferowanych do obrotu nieruchomości. Ponadto sprawdzamy zdolność kredytową bądź wiarygodność strony kupującej. Naszym celem jest dążenie do uzyskania stuprocentowej satysfakcji obydwu stron transakcji.​

Oferujemy również usługi w zakresie zarządzania dowolnym rodzajem nieruchomości. Sposób naszego działania to dla Państwa pewność, że powierzone nam nieruchomości są skutecznie i bezpiecznie zarządzane. Na tym polu również posiadamy wieloletnie doświadczenie.

Prezentowana powyżej wiedza i doświadczenie poparta jest posiadanymi licencjami zawodowymi z zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 15106 oraz zarządzania nieruchomościami nr 19223 wydanymi przez Ministra Infrastruktury. Posiadamy ubezpieczenie OC.